Afrodit Düğünden Önce Nasıl Aldatıldığını Anlattı

‘Afrodit’ lakaplı ünlü oyuncu Banu Alkan, katıldığı bir programda “Şöhreti iyi taşımak gerek. Bebekleriyle oynayan bir şarkıcı iç çamaşırıyla poz veriyor” sözleriyle dikkatleri üzerine çekti. Bu ifadelerin Aleyna Tilki’ye bir gönderme olduğu düşünülüyor. Afrodit, aynı programda aldatılma anını ve cinsellik, çocuk sahibi olma konusundaki düşüncelerini de paylaştı.

Banu Alkan, YouTube’da yayınlanan “Bana Göre Tv” programına konuk oldu ve Psikolog Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtladı. Afrodit, aşk hayatından cinsellik ve çocuk sahibi olma düşüncelerine, aldatıldığını öğrendiği anlardan “Dünya Güzellerim” programının geleceğine kadar pek çok konuda açıklamalarda bulundu.

Cinsellikle ilgili bir soruya “Sevgiyle olduğunda dünyanın en güzel şeyi. Sevgi, ruh, zihin ve fiziksel aktivite birleşince harika olur” şeklinde yanıt verdi.

Şöhret hakkında ise “Ateşten bir gömlek… Çok iyi taşımayı bilmek gerekiyor. Aklı başında insanlara Allah şöhreti versin. Aptal birine verirseniz yazık olur…” dedi.

“Bebekleriyle oynayan bir şarkıcı sonra iç çamaşırıyla koltuğunda poz veriyor. Olmaz yani. Bebektin, pembeydin. Ne oldu? Daha büyümedin sen. Biraz dikkatli olmak lazım” sözleriyle kime gönderme yaptığı merak konusu olurken, sosyal medyada bu kişinin Aleyna Tilki olduğu yönünde yorumlar yapıldı. Aleyna Tilki’nin bikinili pozları bu sözleri hatırlattı.

Çınar’ın “Aldatıldınız mı?” sorusuna yanıt olarak Alkan, gelinliği dikilirken ve düğün hazırlıkları yaparken nasıl aldatıldığını anlattı. Bir dönem yaşadığı aşk ve magazin gündemini sarsan Banu Alkan ve Murat Taşdemir ilişkisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“Apollon Tapınağı’nda düğünümüz olacak diyorduk, halka açık. Çırağan Sarayı’nda İstanbul’da. Murat, ‘Yugoslavya’ya gidelim’, halalarında yapacağız oradaki aileyle…” diye başlayan Alkan, aldatıldığını öğrendiği anları detaylarıyla anlattı.

“Gelinliğim yapılırken, Murat’ın erkek arkadaşının kardeşi nişanlısından ayrıldı. Annemi kaybedince Murat’a ‘Antalya’ya annenin yanına git’ dedim. Ancak o, ‘Seni mutlu etmek istiyorum’ dedi. ‘Ama ben böyle olamam’ dedim. Hatta bana ‘Sen kimsin beni yolluyorsun, ben NTV genel müdürlüğünü bıraktım geldim’ dedi…” sözleriyle aldatılma sürecini paylaştı.

Kemerde yazlığı olduğunu ve Murat’ı, erkek arkadaşının kız kardeşiyle plajda gördüğünü söyleyen Alkan, “Düğünümüz olacak düşün. Sonra ‘Yok öyle bir şey’ dedi, ‘Bir saniyede Kemer’deki eve gelmezsen…’ dedim. Uçtu geldi, ‘Nasıl yaparsın?’… Hiç unutmam o tavizini ve korkmasını. Ama ben ispat ettim ve ondan sonra da…” diyerek aldatıldığını nasıl ispatladığını anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir